Nikodem Finke

Jestem prawdopodobnie jednym z NAJNIŻSZYCH i NAJLŻEJSZYCH trenerów personalnych w POLSCE. I co z tego 🙂 Pomimo stereotypu jestem przekonany, że wnoszę ogromną wartość w życiu moich wojowniczek i wojowników. Codziennie daje im motywację do WALKI O SIEBIE i wierzę w każdego człowieka, który mi zaufał. Występuję na wielu konferencjach dzieląc się moją wiedzą jako motywator i trener mentalny. Prowadzę szkolenia dla trenerów personalnych m.in na Poznańskim AWF. Mój kalendarz pęka w szwach a telefon ciągle dzwoni bo ludzie mnie potrzebują. Czuję sie potrzebny i zmotywowany do WALKI właśnie o ludzi. Czy podejmiesz i TY walkę o ludzi z pełnym zaangażowaniem.

NIKO

Od 8 lat trener personalny

Setki zgubionych kilogramów i wielka wiara w drugiego człowieka. Zawszę wierzę i będę wierzył w ludzi. A jak to jest u CIebie? Chcąc pomagać ludziom musisz ich rozumieć i mieć do tego pasję. Prowadziłem treningowo grupy dzieciaków, prowadziłem zajęcia grupowe BODYCOMBAT, przygotowuję ludzi do biegu RUNMAGEDDON i kto wie, gdzie jeszcze się pojawię. Nie boję się próbować nowych rzeczy bo wiem, że to poszerza moje horyzonty.

DZISIAJ KAŻDY MOŻE BYĆ TRENEREM…

No i pięknie !!! Bo dlaczego by nie? Jeśli jest cokolwiek wartościowego czego możesz nauczyć drugiego człowieka i w ten sposób ta osoba stanie się lepszą wersją samego/samej siebie to jestem TRENEREM. Bo trener to ktoś więcej niż wuefista uczący fikołków. Dzięki mojemu doświadczeniu jako trener personalny i trener mentalny pomogę Tobie nie tylko zostać świetnym trenerem ale pomogę Tobie zostać wyjątkowym trenerem. Takim trenerem, który będzie cenioną wartością w życiu drugiego człowieka.

BO TRENER PERSONALNY TO KTOŚ WIĘCEJ,

NIKO

WYZWANIE TRENERA XXI w. TO…….

Bycie trenerem personalnym to piękna sztuka połączenia kompetencji i cech charakteru. Możesz być najlepszym trenerem na świecie ale bez pokazania siebie światu nikt nie skorzysta z Twojej wartości, którą chcesz przekazać. Czerp swoją siłę ze skuteczności Twoje działania i pokaż SIEBIE światu. Wiele szkoleń, które odbyłem i tysiące godzin w pracy z podopiecznymi dają mi świetną efektywność w walce o zdrowie i formę innych osób. Spraw, żeby Twoje akcje jako trener wzrosły a dzięki temu urosną również Twoje finanse.

Wywiady z Nikodemem

WTK

Największa Telewizja Internetowa w Wielkopolsce

Jako trener personalny/mentalny daję wartość w roli eksperckiej w TV, podkastach, gazetach jak (CKM, moja harmonia) Prowadzę BLOGA, VLOGA i występuję na konferencjach jako mówca motywacyjny i inspirator do świadomej zmiany stylu życia.

MEDALI

DYSCYPLINY SPORTOWE

LAT ŻYCIA ZE SPORTEM W SERCU

GODZIN PRACY Z PODOPIECZNYMI

Rekomendacje
klientów i współpracowników

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam at porttitor sem. Aliquam erat volutpat. Donec placerat nisl magna, et faucibus arcu condimentum sed. Lorem ipsum dolor sit amet

To co przekonało mnie do pracy z Nikodemem to jest koncentracja, skupienie i nastawienie na cel. On żyje, oddycha tym co robi. Poświęca się w 100% dla sprawy. Rozumie doskonale, że dieta, ćwiczenia to tylko fragment sukcesu. Pracując z ludźmi skupia się na przebudowie wnętrza tak samo jak na zbudowaniu opakowania, w którym to nowe wnętrze będzie mieć się dobrze.

Trening mentalny to jeden z najcięższych jakie trzeba i warto przejść. Z Niko nie chodzi o to aby zrobić formę, chodzi o to aby zmienić życie na lepsze. Forma, siła, dobre samopoczucie to tylko efekty w pewnym sensie uboczne. Wiem, że o nie chodzi, ale podczas pracy z Nikodemem dowiesz się dlaczego ważne są także inne rzeczy, które przekładają się na rezultat. Stały, trwały, ciągły, dobry itp.

Krzysztof Hillar

Trener mówców, Przedsiębiorca, Autor książki "Przemawiaj i zarabiaj"

Nikodem Finke – moim zdaniem wzór dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności jako trener personalny. Zapytacie dlaczego?

Od podszewki wie jak ważne jest nawiązanie nici porozumienia w relacji trener personalny – podopieczny. Od najmłodszych lat związany ze sportem przez co wypracował swoją wewnętrzną systematyczność, a dyscyplina jaką trenował (karate) nauczyła go poczucia wzajemnego szacunku w każdym aspekcie życia.

Dlatego też jest doskonałym rozmówcą i słuchaczem co jest nieodłącznym elementem podczas budowy siły relacji.

Nie zrozumcie mnie źle – nie jest to bezproduktywna wymiana zdań, ale rodzaj komunikacji połączona z dyskusją i celną argumentacją. Aby móc sobie na to pozwolić niezbędne jest zaufanie i czas. Zdobywa się je przede wszystkim poprzez swój autorytet, profesjonalizm, wiedzę, energię, pasję i zapał w codziennym życiu. Nie tylko podczas treningu. Klienci to wyczują – MUSISZ BYĆ w tym wszystkim PRAWDZIWY.

Jak powtarza Nikoś – WIARA! SIŁA! WALKA!!!

Bartosz Hajzler

Multimanager klubów fitness Fabryka Formy

Trener „szyty na miarę” najlepiej pasuje do stylu Nikodema Finke. Zaangażowanie, pasja, autentyczność i nade wszystko spersonalizowany i starannie przemyślany trening. To jest rzecz która robi realną różnicę, w zestawieniu z innymi. Nikodem jest nie tylko pełen pasji, ale co najważniejsze lubi swoją pracę. To pozytywne nastawienie ma ogromny wpływ na efekty trenowanego.

Polecam Nikodema jako absolutnie wyjątkowego trenera personalnego.

Przemysłam Maciak

Kancelaria prawna SMM LEGAL