SZKOLENIA

Kto się nie rozwija ten się cofa!!! Stara prawda. Jako certyfikowana i akredytowana jednostka szkoleniowa współpracujemy z najlepszymi trenerami w POLSCE szkoląc i rozwijając kompetencje, które na rynku są nieocenioną wartością. SZKOL SIĘ Z NAMI i zdobywaj kolejne szczyty.

SZKOL SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ DO 80% dofinansowania na każde nasze szkolenie!!!

Tanie szkolenia

Nasze szkolenia, a tym samym wiedza nie są TANIE, ale  TY możesz szkolić się z nami za 20% wartości każdych naszych warsztatów. Tak 20% napisz do nas, a zajmiemy się dofinansowaniem do Twojego szkolenia.

Potężne rezultaty

Dzięki naszej kadrze trenerskiej zdobędziesz najcenniejsze narzędzie i kompetencje potrzebne w pracy trenerskiej. Mało tego: Wprowadzamy innowacyjne szkolenia, które są przewidziane dla wciąż zmieniającego się rynku fitness w POLSCE. Nie daj się wyprzedzić i bądź ciągle o krok dalej.

Zarabiaj Więcej

Zdobądź wiedzę ekspercką, która umożliwi Ci zarabiać więcej za coś co po prostu kochasz robić. Zadaj sobie pytanie…. Czy i Ile ludzie są gotowi zapłacić za wiedzę i umiejętności, które posiadasz.

Dlaczego warto szkolić się w 9RINGS?

Jako trener personalny masz wiele wyzwań ze swoimi podopiecznymi i aby im sprostać potrzebujesz wiedzy i narzędzi, żeby skutecznie prowadzić swojego podopiecznego do wyznaczonego celu. 9Rings to akredytowana certyfikowana jednostka szkoleniowa, dzięki temu masz możliwość zdobyć wiedzę od praktyków również w okazyjnej cenie. Napisz do nas jak uzyskać dofinansowanie na prowadzone przez nas szkolenia.

9RINGS to system treningu mentalnego, który masz okazję poznać w części ściągając BEZPŁATNIE 3 pierwsze elementy z mojej autorskiej książce zdrowia, którą stworzyłem na potrzeby pracy z moimi podopiecznymi.

9RINGS to nowoczesne podejście do szkoleń. Szkolenia online VOD, kursy online i dostępu online do materiałów, które na przestrzeni lat działalności stworzyliśmy dają nam poczucie wprowadzenia odświerzenia w branże FITNESS.

Oficjalny Trener Runmageddon – Poziom 1 (BASIC)

Zostań oficjalnym trenerem przygotowania do najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie. Zyskaj nowe kompetencje i zacznij przygotowywać swoich podopiecznych do tego wyzwania. Runmageddon to najpopularniejszy bieg przeszkodowy w Polsce z ogromnymi aspiracjami na świat. Zapisz się na szkolenie już dzisiaj i uzyskaj dofinansowanie do szkolenia.

Trening wytrzymałościowy w biegach średnich, długich oraz OCR

Szkolenie „TRENING WYTRZYMAŁOŚCI W BIEGACH ŚREDNICH, DŁUGICH ORAZ OCR” wprowadzi Was w świat profesjonalnego przygotowania do zawodów o charakterze biegowym. Dowiecie się czym charakteryzuje się dobry plan treningowy oraz na jakie elementy treningu należy zwrócić szczególną uwagę. Poznacie sposoby przygotowania do biegów ulicznych, górskich oraz biegów OCR. Omówione zostaną również błędy w planowaniu sezonu. Szkolenie skierowane jest do trenerów oraz ambitnych i świadomych zawodników chcących poszerzać swoją wiedzę.