SZKOLENIA

Kto się nie rozwija ten się cofa!!! Stara prawda. Jako certyfikowana i akredytowana jednostka szkoleniowa współpracujemy z najlepszymi trenerami w POLSCE szkoląc i rozwijając kompetencje, które na rynku są nieocenioną wartością. SZKOL SIĘ Z NAMI i zdobywaj kolejne szczyty.

SZKOL SIĘ Z NAMI I UZYSKAJ DO 80% dofinansowania na każde nasze szkolenie!!!

Tanie szkolenia

Nasze szkolenia, a tym samym wiedza nie są TANIE, ale  TY możesz szkolić się z nami za 20% wartości każdych naszych warsztatów. Tak 20% napisz do nas, a zajmiemy się dofinansowaniem do Twojego szkolenia.

Potężne rezultaty

Dzięki naszej kadrze trenerskiej zdobędziesz najcenniejsze narzędzie i kompetencje potrzebne w pracy trenerskiej. Mało tego: Wprowadzamy innowacyjne szkolenia, które są przewidziane dla wciąż zmieniającego się rynku fitness w POLSCE. Nie daj się wyprzedzić i bądź ciągle o krok dalej.

Zarabiaj Więcej

Zdobądź wiedzę ekspercką, która umożliwi Ci zarabiać więcej za coś co po prostu kochasz robić. Zadaj sobie pytanie…. Czy i Ile ludzie są gotowi zapłacić za wiedzę i umiejętności, które posiadasz.

Dlaczego warto szkolić się w 9RINGS?

Jako trener personalny masz wiele wyzwań ze swoimi podopiecznymi i aby im sprostać potrzebujesz wiedzy i narzędzi, żeby skutecznie prowadzić swojego podopiecznego do wyznaczonego celu. 9Rings to akredytowana certyfikowana jednostka szkoleniowa, dzięki temu masz możliwość zdobyć wiedzę od praktyków również w okazyjnej cenie. Napisz do nas jak uzyskać dofinansowanie na prowadzone przez nas szkolenia.

9RINGS to system treningu mentalnego, który masz okazję poznać w części ściągając BEZPŁATNIE 3 pierwsze elementy z mojej autorskiej książce zdrowia, którą stworzyłem na potrzeby pracy z moimi podopiecznymi.

9RINGS to nowoczesne podejście do szkoleń. Szkolenia online VOD, kursy online i dostępu online do materiałów, które na przestrzeni lat działalności stworzyliśmy dają nam poczucie wprowadzenia odświerzenia w branże FITNESS.

Oficjalny Trener Runmageddon – Poziom 1 (BASIC)

Zostań oficjalnym trenerem przygotowania do najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie. Zyskaj nowe kompetencje i zacznij przygotowywać swoich podopiecznych do tego wyzwania. Runmageddon to najpopularniejszy bieg przeszkodowy w Polsce z ogromnymi aspiracjami na świat. Zapisz się na szkolenie już dzisiaj i uzyskaj dofinansowanie do szkolenia.