Oficjalny Trener Runmageddon – Poziom 1 (BASIC)

 

Zostań skutecznym trenerem przygotowania do najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie. Akredytowane szkolenie 9Rings RUNMAGEDDON to najwyższa jakość szkolenia oparta na doświadczeniu w biegach przeszkodowych połączona z najlepszą metodyką zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej.

* Ukończenie szkolenia jest równoznaczne z otrzymaniem Certyfikatu ukończenia kursu dla osób, które ukończyły kiedykolwiek bieg RUNMAGEDDON. W przeciwnym razie uczestnik zajęć dostaje zaświadczenia o przebytym kursie z możliwością otrzymania certyfikatu po przebiegnięciu biegu RUNMAGEDDON w terminie do 1 roku od daty zakończenia kursu.

CO CI DA NASZE SZKOLENIE

WIEDZA

Zostań skutecznym trenerem przygotowania do biegu Runmageddon poprzez unikatową wiedzę, którą nabędziesz.

BENEFITY

Zostając certyfikowanym trenerem RUNMAGEDDONU uzyskujesz dodatkowe narzędzia biznesowe, które spowodują zwiększenie Twojej wartości jako trenera.

SKUTECZNA MOTYWACJA

Zmotywuj swoich podopiecznych do udziału w RUNMAGEDDONIE i twórz społeczność, która pójdzie za Tobą w ogień.

DOŚWIADCZENI SZKOLENIOWCY

Zebraliśmy zespół najlepszych praktyków biegów przeszkodowych, żeby mogli przekazać Tobie całą wiedzę właśnie w oparciu o praktykę w startach i pokonywaniu przeszkód.

CERTYFIKOWANY TRENER

Zostań certyfikowanym trenerem i przyciągaj do Siebie osób, które chcą ukończyć RUNMAGEDDON w sposób bezpieczny, szybki i skuteczny.

PRAKTYKA TO KLUCZ

Spróbujesz swoich sił w boju podczas warsztatów praktycznych  co w konsekwencji sprawi, że staniesz się prawdziwym specjalistą przygotowania do biegu RUNMAGEDDON.

Kilka słów od Nikodema…

Cześć,

Biegi OCR zyskują na popularności a to otwiera zupełnie nową gałąź gospodarki w świecie SPORT i REKREACJA. Na polskim rynku dominuje bieg RUNMAGEDDON i jest on niewątpliwie liderem OCR POLSKA. Wierzę, że jako trener chcesz w sposób metodyczny i oczywiście praktyczny poprowadzić SIEBIE jak i swoich podopiecznych do zwycięstwa i zrobisz to w sposób BEZPIECZNY, SZYBKI I SKUTECZNY. To szkolenie da Tobie zupełnie nowe postrzeganie przygotowań do biegu RUNMAGEDDON.

Do zobaczenia,
NIKO

Zobacz wideo o szkoleniu

12 tematów, które omówimy podczas szkolenia:

 1. Unikatowa wiedza o RUNMAGEDDONIE
 2. Anatomia RUNMAGEDDOŃCZYKA
 3. Błędy debiutanta
 4. Co zabrać na RUNMAGEDDON
 5. Przygotowanie mentalne uczestnika biegu
 6. Przygotowanie fizyczne uczestnika biegu
 7. Budowanie profesjonalnych planów treningowych
 8. Analiza cech motorycznych biegacza OCR
 9. Przeciwdziałanie kontuzjom
 10. Praktyka czyni mistrza czyli pokonywanie profesjonalnego toru przeszkód
 11. Podstawy pierwszej pomocy
 12. Analiza filmów instruktażowych

Szkoleniowcy

Nikodem Finke

Jest Twórcą pierwszych 3 edycji RUNMAGEDDON POZNAŃ. Zdobył tytuł WETERANA RUNMAGEDDONU i był głównym trenerem przygotowania do RUNMAGEDDON SAHARA 2018. Trener personalny i mentalny, który przygotował osobiście wiele osób do startu w RUNMAGEDDONIE. Autor systemów treningowych TWÓJ DEBIUT W RUNMAGEDDON.

Wraz z Joanną Majewską prowadzą grupę na FB TRENUJ DO RUNMAGEDDON

Joanna Majewska

Trenerka personalna i instruktorka fitness. Ukończyła Poznański AWF POZNAŃ o specjalności fizjoterapia. Asia która poprowadzi na szkoleniu bezpieczne przygotowanie do startu w oparciu o ogrom wiedzy w dziedzinie fizjoterapii oraz w dziedzinie treningu funkcjonalnego.

Jakub Zawistowski

Czemu biegam OCRy? Bo odkąd odkryłem, że moje ręce pozwolą mi czasami pokonywać je szybko i gładko – to zaczęło mi to sprawiać tak dużą frajdę, że nie potrafię przestać tego robić! Co więcej – pokazuję też innym jak to się robi i że nie jest to takie straszne jak może się wydawać. Wystarczy trochę wysiłku, odpowiednie przygotowanie, przełamanie siebie i swojego strachu.
Moja miłość do tego sportu doprowadziła mnie do zdobycia i osiągnięcia:
 • 2 MIEJSCE W DANII NA MISTRZOSTWACH EUROPY BIEGÓW OCR
 • 1 MIEJSCE W CHALLENGE OCRA POLAND NA MISTRZOSTWACH POLSKI W ZĄBKACH
 • 2 MIEJSCE W SZTAFECIE NA MISTRZOSTWACH POLSKI OCRA W ZĄBKACH
 • 2 MIEJSCE  NA DYSTANSIE 3 KM NA MISTRZOSTWACH POLSKI BIEGU OCRA W ZĄBKACH [I pokonanie aktualnego Mistrza Świata – Jonathana Albon]
 • 3 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI RUNMAGEDDON
 • WYSTĘP W PROGRAMIE „THE BRAIN” EMITOWANYM NA ANTENIE POLSAT
 • ZDOBYCIE MOUNT EVEREST W BIEGU „EVEREST RUN” – 65-KROTNE WEJŚCIE NA MARIOTT W 24 H

PARTNERZY CYKLU:

Rekomendacje

Ponieważ sam Bieg Runmageddon wywołuje dużo emocji , to szkolenie było dla mnie i mojej przyjaciółki dużym znakiem zapytania. Dzisiaj z pewnością mogę zamienić znak zapytania na duże „WOW”. Ukłony dla chłopaków za pasję , którą przekazywali nam z pełnym zaangażowaniem, tu nie ma miejsca na przypadki , wszystko czego nas nauczyli jest poparte doświadczeniem a to dało nam uczestnikom ogromnego kopa do działania 💪 Wiedza + doświadczenie + pasja = Szkolenie Runmageddon! Szczerze polecam💪

Daria Korczyńska

Na szkolenie Trener Runmageddon zdecydowałam się ponieważ uwielbiam prowadzić zajęcia grupowe, to szkolenie naprawdę wiele mi dało i wyniosło zupełnie nowe spojrzenie na to jak pracować w grupie by było to maksymalnie efektywne, bezpieczne i przede wszystkim sprawiało wielka radość i było świetna zabawą dla podopiecznych💖z tych względów było to dla mnie bardzo wartościowe szkolenie które owocuje w naszych treningach do dzis💪Czekam na level 2💪💪

Monika Kałużny

Szkolenie było ciekawym do doświadczeniem pod katem poszerzenia swoich umiejętności w pracy z klientem. Osiemnaście godzin intensywnego szkolenia, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego w ciągu dwóch dni pozwoliły kursantom na zgłębienie sporego zakresu wiedzy nt. organizacji zajęć przygotowujących do biegu przeszkodowego Runmageddon. Poruszone na nim kwestie, począwszy od sfery mentalnej, przez przygotowanie motoryczne, a skończywszy na technicznym zabezpieczeniu osoby w cyklu przygotowań do biegu przeszkodowego Runmageddon zostały wyczerpane w stu procentach.
Rafał Angierski

W biegu Runmageddon brałem udział już przed szkoleniem. Była to super przygoda i zabawa, dzięki której dostałem szansę udziału w szkoleniu Oficjalnego Trenera Runmageddon, więc jej nie przepuściłem. To była dobra decyzja. Atmosfera, wiedza, zaangażowanie trenerów prowadzących, przekaz; wszystko zrealizowane perfekcyjnie. Nie zabrakło też dobrej zabawy z resztą ekipy. Serdecznie polecam

Albert Tumulik

Jestem trenerem personalnym i drużynowym. Dnia pewnego na horyzoncie pojawiła się nowa szansa zdobycia wiedzy i umiejętności jako Oficjalny Trener Runmageddonu. A że z biegami runamageddon związałem się 2 lata temu i była to miłość od pierwszego wejrzenia, nie wiele czasu było potrzeba bym podjął decyzje. A więc- jazda i do przodu! Zapisałem się i pojechałem. A tu w pakiecie: mnóstwo wiedzy trenerskiej, zagadnienia fizjoterapeutyczne, cenne doświadczenia trenerów kursu i kursantów, fachowo przeprowadzony kurs pierwszej pomocy . Następnie zajęcia praktyczne czyli przeszkody i kolejna dawka wiedzy na temat pokonywania przeszkód, oraz nauka budowania schematów treningów „runmageddonowych”. Czy było warto? Jasne! Ze strony technicznej bardzo dobrze przygotowane, świetni kompetentni ludzie, naprawdę fajna atmosfera. Raunmageddon ma swój prestiż, a treningi do niego powinny mieć swój kształt, dlatego wiedza wyniesiona z kursu pomogła mi złamać oraz nieco przebudować własne schematy. Naprawdę polecam!

Marek Carewicz

Gdzie i kiedy?

NASZ KURS TO:

 • 20 godzin dydaktycznych w tym aż 13,5h godzin praktyki
 • Szkolenie 2-dniowe (SOBOTA-NIEDZIELA)
 • 13,5 godzin praktyki w klubie fitness jak i na torze przeszkodowym
 • Nauka planowania treningu w oparciu o sprawność wynikającą z cech motorycznych człowieka
 • Certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy przedmedycznej

 

WYMAGANIA:

 • Ukończone 18 lat najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu
 • Certyfikat trenera personalnego, instruktora zajęć grupowych lub jakikolwiek inny dokument potwierdzający możliwość grupowej lub indywidualnej pracy z uczestnikiem zajęć.
 • Oświadczenie uczestnika o braku przeciwskazań do przebycia kursu                                                                                                (w formie pisemnej)

 

UPRAWNIENIA:

 • Otrzymujesz  certyfikat Oficjalny trener Runmageddon poziom 1
 • Przebyte szkolenie uprawnia do prowadzenia zajęć treningowych dla początkujących chcących przygotować się do startu w RUNMAGEDDON

 

CENA:

Uzyskaj nawet 100% dofinansowania do szkolenia

 

W CENIE SZKOLENIA OTRZYMASZ:

 1. 3 Darmowe starty (To wartość ok. 500 zł)
 2. 10% zniżki na cały sezon dla swojej drużyny
 3. Koszulkę trenerską
 4. Upominki od RUNMAGEDDON
 5. Certyfikat ukończenia szkolenia OFICJALNY TRENER RUNMAGEDDON poziom 1

*Żadnych ukrytych kosztów, które znajdują się pod pojęciem DOFINANSOWANIE. Wypełnij poniższy szczegółowy formularz, a pomożemy uzyskać Ci dofinansowanie. Masz pytanie? Zadzwoń pod numer 515 576 291 lub napisz na szkolenia@9rings.pl

 

NAJBLIŻSZE DATY SZKOLEŃ:

15-16.6 (OSTATNIE WOLNE MIEJSCE)

13-14.7 (TRWAJĄ ZAPISY)

MIEJSCE SZKOLENIA: WARSZAWA/Piaseczno. Dokładna lokalizacja zostanie wysłana drogą elektroniczną po otrzymaniu i zweryfikowaniu zgłoszenia na szkolenie.

Galeria z poprzedniej edycji

Jesteś zainteresowany szkoleniem?

Zarezerwuj swoje miejsce. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły uczestnictwa.