Trening Business

Co jest ważniejsze? Budowanie biznesu trenera personalnego czy budowanie swojej marki osobistej? Musisz wiedzieć że jedno i drugie jest równie ważne bo w tym przypadku to są dwa wspierające się elementy. Nie zbudujesz swojego biznesu bez strategii oraz mądrej, ale i ciężkiej pracy. Na tym szkoleniu dowiesz się jak połączyć bycie przedsiębiorcą z byciem marką osobistą.

Czego doświadczysz na szkoleniu?

Marka Osobista

Ty jesteś marką osobistą, to do Ciebie ludzie przychodzą walczyć o SIEBIE. To właśnie Ty masz ich poprowadzić do zwycięstwa. Żeby jednak to nastąpiło ludzie muszą w pierwszej kolejności Ciebie poznać.

Strategia

Działanie bez strategii to działania z zamkniętymi oczami. Czas na prawdziwie skuteczny plan bez wielu bezskutecznych prób. Zainwestuj troszkę czasu w budowaniu wygodnej drogi, żeby potem móc nią komfortowo podróżować.

Budowanie biznesu online

Nasze czasy to czasy możliwości i wielu cudownych narzędzi, które przydają się w pracy trenera personalnego. Zyskaj przewagę dzięki technologii i nabytym umiejętnością.

Charyzma

To jakim jesteś człowiekiem determinuje kto będzie z Tobą współpracował. Przyciągaj osoby, z którymi chcesz pracować co daje jeszcze więcej satysfakcji w pracy skutecznego trenera personalnego.

Budowanie biznesu offline

Skuteczność online wcale nie musi równać się rzeczywistości. Często detale zaważają o tym czy zostaniesz przewodnikiem człowieka w drodze do jego zmiany. Masz jedną niepowtarzalną okazję pokazać SIEBIE z dobrej strony. Od Ciebie zależy czy ją wykorzystasz.

Skuteczność

Skuteczne połączenie zdobytej wiedzy zagwarantuje właśnie Tobie sukces w roli trenera personalnego. Ze mną nauczysz się jak odpowiednio połączyć wszystkie składniki w skuteczną miksturę.

Kim jest Nikodem Finke?

Jestem prawdopodobnie jednym z NAJNIŻSZYCH i NAJLŻEJSZYCH trenerów personalnych w POLSCE. I co z tego 🙂 Pomimo stereotypu jestem przekonany, że wnoszę ogromną wartość w życiu moich wojowniczek i wojowników. Codziennie daje im motywację do WALKI O SIEBIE i wierzę w każdego człowieka, który mi zaufał. Występuję na wielu konferencjach dzieląc się moją wiedzą jako motywator i trener mentalny. Prowadzę szkolenia dla trenerów personalnych m.in na Poznańskim AWF. Mój kalendarz pęka w szwach a telefon ciągle dzwoni bo ludzie mnie potrzebują. Czuję sie potrzebny i zmotywowany do WALKI właśnie o ludzi. Czy podejmiesz i TY walkę o ludzi z pełnym zaangażowaniem?

 

NIKO

6 tematów, które omówimy podczas szkolenia:

 1. ABC Biznesu trenera personalnego
 2. Jak zbudować wizerunek eksperta, który podwoi Twoje przychody?
 3. Jak budować biznes online
 4. Skuteczna rozmowa z przyszłym podopiecznym
 5. Jak stworzyć swoją strategię marki osobistej
 6. Jak skutecznie wykorzystać narzędzia oferowane przez rynek fitness

Zapisz się na szkolenie

CENA ZAWIERA:

 1. Udział w 2 dniowym szkoleniu
 2. 20 godzin praktycznych warsztatów
 3. Unikatowa wiedza poparta 9-letnią praktyką
 4. Dostęp do najskuteczniejszych narzędzi skutecznego trenera
 5. Uzyskania certyfikacji trenera personalnego BUSINESS