Trening Mental

Zgodzisz się ze mną, że nie ważne co wiesz ale co z tym robisz wiedząc co wiesz. Samoświadomość to jedno, ale przekucie tego co się wie w działanie to inny temat. Jako trener personalny musisz sprostać oczekiwaniom swojego podopiecznego, ale w pierwszej kolejności musi trafić do niego to co mówisz. Trening MENTALNY ma spowodować, żeby Twój podopieczny przekuł wiedzę w działanie.

Czego doświadczysz na szkoleniu?

Proces 9Rings

Książka zdrowia, którą stworzyłem z ekipą 9Rings pomaga mi w prowadzeniu moich podopiecznych. Czas byś i Ty poznał jej MOC i połączył swoje kompetencje z treningiem MENTALNYM.

Działanie

Skuteczność Twoja, a tym samym rezultat Twojego podopiecznego to wasz wspólny sukces. Czy wiesz jednak jak zwięszyć szansę na wasz sukces ? Stań się skutecznym trenerem personalnym.

Motywacja

Bez niej nic się w naszym życiu nie wydarzy. Zanim ktoś coś zacznie musi mieć impuls do działania a my mamy zamienić ten impuls w pioruny motywacji.

Niewspierające przekonania

Każdy człowiek zmaga się ze swoimi demonami. Największą pułapkę zastawiamy zazwyczaj sami na Siebie poprzez nasze myśli. Pokonaj niewspierające przekonania i osiągnij sukces.

Zrozumienie

Nie wystarczy słuchać dla słuchania ale słuchać dla zrozumienia. Trzeba dobrze wsłuchać się w potrzeby podopiecznego, żeby na prawdę go zrozumieć i nie trzeba mieć tutaj skończonej psychologii.

Potężne rezultaty

Podstawy treningu mentalnego połączone z kompetencjami twardymi dadzą Tobie potężne rezultaty. Zyskaj umiejętności trenera mentalnego i zostań ekspertem w swojej branży.

Kim jest Nikodem Finke?

Jestem prawdopodobnie jednym z NAJNIŻSZYCH i NAJLŻEJSZYCH trenerów personalnych w POLSCE. I co z tego 🙂 Pomimo stereotypu jestem przekonany, że wnoszę ogromną wartość w życiu moich wojowniczek i wojowników. Codziennie daje im motywację do WALKI O SIEBIE i wierzę w każdego człowieka, który mi zaufał. Występuję na wielu konferencjach dzieląc się moją wiedzą jako motywator i trener mentalny. Prowadzę szkolenia dla trenerów personalnych m.in na Poznańskim AWF. Mój kalendarz pęka w szwach a telefon ciągle dzwoni bo ludzie mnie potrzebują. Czuję sie potrzebny i zmotywowany do WALKI właśnie o ludzi. Czy podejmiesz i TY walkę o ludzi z pełnym zaangażowaniem?

 

NIKO

5 tematów, które omówimy podczas szkolenia:

 1. Kim jest trener Mentalny w treningu personalnym
 2. Jak stać się skutecznym trenerem personalnym w oparciu o trening mentalny
 3. Poznaj podstawy procesu 9Rings, którego jestem autorem
 4. Najskuteczniejsze narzędzia zwiększania motywacja u swojego podopiecznego
 5. Planowanie sukcesu podopiecznego w oparciu o trening mentalny
 6. Role trenera mentalnego w treningu personalnym

Zapisz się na szkolenie

CENA ZAWIERA:

 1. Udział w 2 dniowym szkoleniu
 2. 20 godzin praktycznych warsztatów
 3. Unikatowa wiedza poparta 9-letnią praktyką
 4. Dostęp do najskuteczniejszych narzędzi skutecznego trenera
 5. Uzyskania certyfikacji trenera personalnego BUSINESS